St. Annastraat 46 • 4524 JE • Sluis • +31 (0)347-750 452 • info@dikkevandalesluis.nl
English website Die Deutsche Website Nederlandse versie van de website
Fietsarrangementen - heerlijk genieten

Heerlijk fietsen en wandelen in natuurgebied Zwin of Zwarte Polder in Zeeland

 

Fietsen en wandelen doet u in de Zwarte Polder en het unieke natuurgebied ‘Het Zwin'. De Zwarte Polder, een bijzonder landschap dat zich na een dijkdoorbraak twee eeuwen geleden heeft ontwikkeld als prachtig natuurgebied. Hier vindt u zangvogels zoals de nachtegaal en de roodborsttapuit. Maar ook de strandplevier, scholekster en de bergeend broeden hier. Het Zwin is een zeemonding die door duindoorbraak is ontstaan. De natuur wordt er sterk beïnvloed door eb en vloed. Oorspronkelijk was deze 4 km brede zeearm de belangrijkste levensader voor de Hanzestad Brugge. Vanaf 1400 begon deze zeearm te verzanden en uiteindelijk verloren vele steden zoals Damme, Sluis, Aardenburg en Oostburg hun havens.

Fietsen in Zeeland


In dit natuurgebied vindt u voor elk wat wils; bij laag water kunt u over het strand naar Knokke lopen, voor fietsliefhebbers is er bijvoorbeeld de Zwinroute door de Zwarte Polder en Het Zwin.
[!]
Waarschuwing:
  • Het aantal personen kan niet over het opgegeven aantal kamers worden verdeeld. Pas daarom het aantal kamers aan.

Voordelige Last Minute aanbieding in een luxe en comfortabel hotel, gelegen op één van de mooiste plekjes van Nederland.

Met dit arrangement geniet u van:

  • 1x overnachting
  • 1x uitgebreid ontbijtbuffet

Aantal personen en aankomstdatum

Vul hieronder het aantal personen in. Het aantal personen wordt automatisch verdeeld over de meest voordelige en beschikbare hotelkamers. U kunt dit in stap 2 nog aanpassen.

loading